Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Merkezi Denizli’de bulunan Gökkuşağı Otizm Vakfı, 2018 yılında kuruldu. Kurucularının bir kısmı otistik çocuk anne ve babalarının yansıra Denizli’nin önde gelen sanayicileri ve iş insanlarıdır.

Vakfımızın amacı; otistik bireylerin yaşam boyu desteklenmelerine olanak sağlamak, bu konuda model olup öncülük etmektir. Bu sebeple her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik bir yaşam ve bakım merkezi kurmak, farklı şehirlerde şubeler veya temsilcilikler açmaktır.

Ülkemizdeki 600 bin otizmli çocuğumuzun eğitilebileceği, eğlenebileceği, çalışıp üretebileceği, diğer insanlarla kaynaşacağı, sosyal etkinlikler yapacakları, beceriler kazanacakları, yeteneklerini geliştirebilecekleri, barınabilecekleri yapılandırılmış kurumlara büyük bir ihtiyaç bulunmaktadır.

İlk hedefimiz DESTEKLERİNİZLE Ege bölgesinin neredeyse tümüne hitap edecek şekilde genişlemeye uygun çekirdek yapıda eğitim kurumumuzu oluşturmak sonrasında vakfa ait Spor Kulübünün ve vakfa ait İktisadi İşletmenin kurulması ile istihdam sorununa bir nebze çözüm bulmaktır.